Konuşanlar Beyza Kimdir? Kaçıncı bölüm? Konuşanlar Beyza Instagram? Konuşanlar Beyza kalp krizi kaçıncı bölüm?

03.11.2023
Konuşanlar Beyza Kimdir? Kaçıncı bölüm? Konuşanlar Beyza Instagram? Konuşanlar Beyza kalp krizi kaçıncı bölüm?

Konuşanlar Beyza Kimdir? Konuşanlar Beyza Instagram? Konuşanlar Beyza kalp krizi kaçıncı bölüm? Konuşanlar aldatılan kadın kalp krizi? Konuşanlar kalp krizi geçiren kadın kaçıncı bölüm?

Konuşanlar Beyza kalp krizi kaçıncı bölüm? 98. bölümde yer aldı. Herkesi şaşırtan hikayesi büyük ilgi gördü, Beyza, 2 aydır tanıştığı bir arkadaşı ile programa geldiğini söyledi, Sevgilisine doğum günü sürprizi yaparken yaşadığı şok ve sonrasında geçirdiği kalp krizinden bahsetti. Morga götürülürken canlandığını ve ardından da beyninde kist oluştuğunu söyledi, herkes şok. Şu an için Instagram hesabı bilinmemektedir.

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikaye barındırı, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar’da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlatığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbulda yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxen e cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

İNSTAGRAM ADRESİ İÇİN TIKLAYIN.