Konuşanlar bilet nasıl alınır 2024? Konuşanlar biley? Konuşanlar nerede yayınlanıyor?

22.11.2023
Konuşanlar bilet nasıl alınır 2024? Konuşanlar biley? Konuşanlar nerede yayınlanıyor?

Konuşanlar bilet nasıl alınır 2024? Konuşanlar biley? Konuşanlar nerede yayınlanıyor? Konuşanlar hangi kanalda saat kaçta? Konuşanlar hangi gün saat kaçta yayınlanıyor? Konuşanlar bilet Nereden alınır? Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Konuşanlar bilet nasıl alınır 2024? Konuşanlar biley? Konuşanlar nerede yayınlanıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Yaklaşık 2 sene önce Acun Medya’nın kurduğu Exxen platformuna geçiş yapan Konuşanlar programında eğlence ve kahkaha hiç bitmiyor. Konuşanlar’ın sunucusu Hasan Can Kaya’nın da başarılı performansı sayesinde program son zamanların en izlenen yapımlarından birisi olmaya devam ediyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Konuşanlar bilet nasıl alınır 2024? Konuşanlar biley? Konuşanlar nerede yayınlanıyor? Konuşanlar hangi kanalda saat kaçta? Konuşanlar hangi gün saat kaçta yayınlanıyor? Konuşanlar bilet Nereden alınır? Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Konuşanlar hangi kanalda saat kaçta? Konuşanlar hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?

Konuşanlar programını izlemek isteyenlerin öncelikle Exxen’e üye olması gerekmektedir. İlk defa üye olacak kişiler için ilk 1 hafta Exxen’e ücretsiz üyelik fırsatı bulunmaktadır. Bunun dışında Exxen’in üyelikleri ücretlidir. Başarılı komedyen Hasan Can Kaya’nın sunuculuk görevini üstlendiği Konuşanlar programı her hafta Cuma günü Exxen platformunda izleyenlerle buluşuyor. Eğlence, sohbet ve kahkahanın eksik olmadığı Konuşanlar programının yeni bölümlerini izlemek isteyen kişiler Exxen’in intenet adresine giriş yaparak programın yeni bölümlerini izleyebilirler.

Konuşanlar bilet Nereden alınır?

Biletler sadece Mobilet’te satılıyor. Gösteriler verilen ara ile birlikte ortalama 3.5-4 saat sürüyor. Bilet iade ve değişiklik talepleri için nolu Mobilet Çağrı Merkezi aranarak ya da web sitesinden işlem yapılabilir. Burada belirtilen satış kanalı haricinde bilet satışı yapılmamaktadır. Kapıda bilet satışı yapılmamaktadır.

Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor?

KONUŞANLAR BİLET DUYURULARIMIZ INSTAGRAM’DA @konusanlar.resmi ve TWITTER’DA @konusanlarresmi HESAPLARIMIZDAN YAPILMAKTADIR; TAKİBE ALINIZ. KONUŞANLAR BİLETLERİ SADECE MOBİLET’TE SATILMAKTADIR. GERÇEK BİLET SATIŞI YAPAN BAŞKA BİR WEB SİTESİ, MOBİL UYGULAMA YA DA ŞAHIS YOKTUR. SAHTEKARLIĞA VE DOLANDIRICILIĞA KARŞI DİKKATLİ OLUNUZ.

TEK WEB SİTESİ ADRESİMİZ: WWW.KONUSANLAR.COM