Konuşanlar Cansu Bolu? Cansu Bolu instagram? Son bölüm 116. Bölüm

19.11.2023
Konuşanlar Cansu Bolu? Cansu Bolu instagram? Son bölüm 116. Bölüm

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Netbilge ailesi olarak bizlerde merak ile takip ederiz, Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Sizlerinde bildiği üzere Konuşanlar en son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti, etmeye de devam ediyor. Seyircili seyir defteri tarzında Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Evet şimdi gelelim Konuşanlar Cansu Bolu? Cansu Bolu instagram? Son bölüm 116. Bölüm sorusunun yanıtına;

Gözde ablamın pastanesi var ben Boldayım dedi. Cansu Bolu ilinde yaşadığını söyledi. Kardeşi ve kuzeni ile konuşanlara gelen Cansu hep beraber butik bir kafe işlettiklerini söyledi. instagram adresi için buraya göz atabilirsiniz.

Cansu niye sevgilim olmasın ya, erkekleri av olarak görmesi daha mantıklı diyerek Hasan Can’ı hayli güldürmüştür.

Güldür Güldür Feridun Nereli? Güldür Güldür Feridun Kimdir? Güldür Güldür Feridun Eşi, Skeçleri, Instagramı, Giray Altınok Kimdir?

Güldür Güldür Feridun karakteri ile tanınan Giray Altınok, 1 Mayıs 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Oyuncu, senarist ve yönetmen olan Giray Altınok, Feridun karakteri ile tanınmıştır. Şu anda 37 yaşında olan Giray Altınok, itibariyle İzmir’lidir. Ek olarak Gitay Altınok Boğa burcudur.

Güldür Güldür Show’da Feridun karakteri ile tanınan Giray Altınok, oyuncu, senarist ve yönetmendir. Geçtiğimiz yıl Güldür Güldür Show oyuncu kadrosunda yer alan Güldür Güldür Feridun karakterinin gerçek adı ise Giray Altınok‘tur. Feridun karakteri ile bir çok oyunda beğenilen ve alkış tufanına yol açacak kadar esprili ve samimi bir oyuncu olarak görülen Giray Altınok, 2011 yılından bu yana birçok sinema filminde rol almıştır. Altınok, 2015 yılından itibaren ise 4 filmin senaryosunu yazmıştır. 2020 yılında Güldür Güldür Show ekibine Güldür Güldür Feridun olarak katılmıştır.

Giray Altınok, ilk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra Pamukkale Üniversitesi sosyoloji bölümü kazanmıştır. Üniversite eğitimini burada tamamlamıştır. Daha sonra oyunculuk kariyerine başlamasında ilk adımı olarak İstanbul’a taşınmış ve burada oyunculuk eğitimi almıştır. Türk sinemasında neredeyse kült film haline gelen Kaybedenler Kulübü adlı sinema filminde Ressam Hakan karakterini canlandırarak oyunculuk kariyeri başlamıştır.

Güldür Güldür Feridun Nereli? Güldür Güldür Feridun Kimdir? Güldür Güldür Feridun Eşi, Skeçleri, Instagramı, Giray Altınok Kimdir?

1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen Giray Altınok, Pamukkale Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünü bitirdi.
Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul’a taşınan Altınok, oyunculuk eğitimi aldı.
İlk kez Kaybedenler Kulübü filmi ile kamera karşısına geçen Altınok; GDO Kara Kedi, Tut Sözünü, Labirent ve Vücut gibi yapımlarda oynadı.

Giray Altınok, 2018 yılında meslektaşı Cansu Diktaş ile dünyaevine girdi.

Eşi ile birlikte tiyatro kuran Giray Altınok, mutlu evliliğine dair kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Giray Altınok’un eşi Cansu Diktaş, güzelliğiyle görenleri büyülüyor.