Konuşanlar Cüneyt kimdir, kaçıncı bölüm? Konuşanlar Cüneyt soyadı? Drag Queen Cüneyt instagram

13.11.2023
Konuşanlar Cüneyt kimdir, kaçıncı bölüm? Konuşanlar Cüneyt soyadı? Drag Queen Cüneyt instagram

Konuşanlar Cüneyt kimdir, Konuşanlar Cüneyt kaçıncı bölüm? Konuşanlar Cüneyt soyadı? Drag Queen Cüneyt instagram

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Netbilge ailesi olarak bizlerde merak ile takip ederiz, Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Sizlerinde bildiği üzere Konuşanlar en son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti, etmeye de devam ediyor. Seyircili seyir defteri tarzında Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Evet şimdi gelelim Konuşanlar Cüneyt kimdir, kaçıncı bölüm? Konuşanlar Cüneyt soyadı? Drag Queen Cüneyt instagram sorusunun yanıtına;

Cüneyt, dans yeteneklerini sergiliyor ve aynı zamanda çeşitli gösterilere katılıyor. Performansındaki ifadelerle izleyicileri güldürmeyi başarıyor. Hasan Can Kaya da ara sıra onunla şaka yapmaktan geri durmuyor. Ancak, Cüneyt’in Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar instagram adresleri

Merak ettiğiniz konuşanların İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede tespit edilen konuşanın profilini bulacaksınız.