Konuşanlar Ecehan kimdir, kaç yaşında? instagram? Ecehan Sökmez kimdir kaç yaşında?

08.04.2022
Konuşanlar Ecehan kimdir, kaç yaşında? instagram? Ecehan Sökmez kimdir kaç yaşında?

Konuşanlar Ecehan kimdir Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Konuşanlar Ecehan kimdir sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

İnstagram hesabı bulunamayan veya izin vermeyenler paylaşılmamaktadır. Bulunamayan konuşanın hesabı bulununca instagram durumda paylaşılmaktadır.

Exsende bütün bölümleri çift izledim exseni sadece konuşanlar için açıyorum başka hiçbir seey izleyemiyorum konuşanların yanında diğerleri sarmiyor gülmeye ihtiyacımız var ve mutlu olmaya konuşanlar bunu başardı ve çoğaldı

Konuşanlar Son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve güldürmekten kırıp dökmeye devam etti.

Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için netbilge.com iletişim [email protected].

Daha Önce Milyoner yarışmasında adını duyurmuştu. Milyoner yarışması zamanında hayli konuşulmuştur.

21 Haziran 1991 İstanbul doğumludur. Evlenmeden önceki adı Ecehan Epcim’dir.

31 yaşında ve iki yıllık evli olan Ecehan Sökmez, aslen Giresunlu ve yarışmaya İzmir’den katılıyor.

Arel Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü mezunu olan Ecehan Hanım, 2011 senesinde Miss Turkey yarışmasında finallere kalmış. Daha sonra mankenlik ve fotomodelliği sürdürmüş.

Şu anda Çeşme’de eşinin sahip olduğu eğlence mekânında çalışma hayatına devam ediyor.

Yarışmadan 5000 liralık ödülle ayrıldı.

Ecehan @ecesokmez28 kullanıcı adı ile instagramda bulunur ve 2bin civarında takipçisi vardır.

Restoranları olduğunu söyledi yarışmada.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Konuşanlar Ecehan kimdir sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!