Konuşanlar Ecem Kimdir? İnstagram? Konuşanlar Ecem 60.bölüm?

21.01.2023
Konuşanlar Ecem Kimdir? İnstagram? Konuşanlar Ecem 60.bölüm?

Konuşanlar Ecem Kimdir? İnstagram Hesabı Nedir? Konuşanlar 80.bölüm?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Konuşanlar Son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti.

Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Bu arada bildiğiniz üzere Hasan Can Kaya, Türk komedyen ve stand-up komedyenidir.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Konuşanlar programı seyircilerin aktif olan konuştuğu hikayelerini anlattığı bir komedi-eğlence programı olarak biliniyor. Programın sunucusu olan Hasan Can Kaya aynı zamanda formatın da sahibi. Programa katılan konuklar başlarından geçen hikayeleri paylaşıyorlar.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede tespit edilen konuşanın profilini bulacaksınız.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için netbilge.com iletişim [email protected].

Konuşanlar Ecem 80.bölüme konuk olan bir konuşmacıdır. Konuşanlar Ecem’in instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Ecem Erkek kaçıncı bölüm? Ecem erkek kimdir, eşi kimdir ? Konuşanlar Ecem Erkek kaçıncı sezon? Ecem Erkek aslen nereli Kürt mü Ecem Erkek kaç yaşında? Alevi mi?

Evem 42. Bölümde yer aldı.

32 yaşındaki başarılı oyuncu Ecem Erkek aslen Ankaralı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı mezunu. Ecem Erkek, 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nden mezun oldu. 

Liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar veren Ecem Erkek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar’ında Tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon Eğitimi aldı.

2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerlik yapan Ecem Erken sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun oldu. 

2017 yılında Hayat Sırları isimli diziyle televizyon dünyasına giriş yapan oyuncu, Güldür Güldür Show’ta halen Naime karakterini canlandırıyor.

Sevilen oyuncu Ecem Erkek 2016 yılından beri Yüce Armağan Erkek ile olan evliğini 2020 yılında bitirdi. 

Ecem Erkek’in kendisi gibi oyunculuk yapan eşi Yüce Armağan Erkek lise eğitimini tamamladıktan sonra Mamak Belediye Tiyatrosunda tiyatro eğitimi aldı. 

Yüce Armağan Erkek 2017 yılında ekranlara gelen Hayat Sırları isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ve Behzat Ç. isimli dizide de rol almıştır. Alper karakterini canlandırdı.