Konuşanlar Emre Kimdir E ticaret? Konuşanlar Emre Yük taşıma 118. Bölüm

04.11.2023
Konuşanlar Emre Kimdir E ticaret? Konuşanlar Emre Yük taşıma 118. Bölüm

Konuşanlar Emre sosyal medya danışmanı? Konuşanlar Emre Kimdir Kaç Yaşında? Konuşanlar Emre Ne İş Yapıyor? Konuşanlar Emre Kimdir, Kaç Yaşında? Yük taşıma şirketi adı ne? Hangi aplikasyonu kullanıyor? Yük Taşıma Şirketi Adı Ne? Hangi Dijital Aplikasyonu kullanıyor, Yüke ihtiyacı olan kamyon?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

İzleyici yorumları Sınav senemdeyim, üniversiteye hazırlanıyorum. Son iki aya girdik bugün. Çok stresli geçiyor. Kitap okurken ağlamalar, gece yatmadan ağlamalar dönemine girdim kendi adıma çok iyi teşekkürler.

Konuşanlar’ın 2. sezonunun 63. bölümüne konuk olan Emre, Samsun doğumlu bir gençtir. 24 yaşındadır. Yerel yönetimler alanında eğitim aldı, ancak mesleki alanda iş bulma konusunda zorluklar yaşadı. Özel sektörde de denemeler yapmış olsa da istediği başarıyı elde edemedi ve şu an işsizdir. Instagram hesabı halka açık değildir.

Konuşanlar Emre E Ticaret kimdir? Konuşanlar Emre Sosyal medya danışmanı? Eşi kimdir?

Konuşanlar programına katılan Emre, boşandığı eşiyle birlikte programa iştirak etti. E-ticaret ve sosyal medya danışmanı olduğunu açıkladı. Ayrıldıklarını ve programa eşiyle geldiklerini ifade etti. Sebep olarak anlaşamadıklarını ve arkadaş kalmayı tercih ettiklerini belirtti. Eskiden oldukça zengin olduğu için eşini etkileyerek ilişkiye başladığını dile getirdi. Ayrıca, Emre’nin evi oldukça dağınık bir durumda ve bir erkek çocuğu olduğunu ve çocuğun kendisiyle yaşadığını belirtti. Gelecekte aklıyla evlenmeden bir gün önceki gününe dönmek istediğini ifade etti. Aynı zamanda sabaha kadar 101 oynamak, eğlenmek ve lokalarda vakit geçirmek istediğini belirtti. İflas ettiğini ve şu anda ortak iş yaptıklarını, tüm parasının eski karısında olduğunu da açıkladı.