Konuşanlar Helin, Meryem, Yunus, Kemal ve Alper kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar 76. Bölüm

07.11.2023
Konuşanlar Helin, Meryem, Yunus, Kemal ve Alper kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar 76. Bölüm

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Netbilge ailesi olarak bizlerde merak ile takip ederiz, Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Sizlerinde bildiği üzere Konuşanlar en son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti, etmeye de devam ediyor. Seyircili seyir defteri tarzında Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Evet şimdi gelelim Konuşanlar Helin kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar Meryem, Konuşanlar Yunus, Konuşanlar Kemal ve Konuşanlar Alper kimdir 76. Bölüm sorusunun yanıtına;

Konuşanlar Helin kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar 76. Bölüm

Helin, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 5. sınıf öğrencisidir. İstanbul’da doğmuş ve büyümüş olmasına rağmen, babası Kars kökenlidir ve annesi Sivaslıdır. Kendisini özgüven sahibi, yetenekli ve çok çalışkan biri olarak tanımlamaktadır. Gelecekteki amacı, bebek sahibi olamayan çiftlere bu mucizeyi gerçekleştirebilmektir. Beş yaşından beri piyano çalmaktadır ve aynı zamanda şarkı söylemektedir. Instagram hesabı ise @drhelincelik olarak bilinmektedir.

Konuşanlar Meryem kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar 76. Bölüm

Meryem, konservatuar mezunu bir sanatçıdır. Babası Gürcistan kökenli iken, annesi Azerbaycanlıdır. Ailesinin desteğinin yanı sıra, kendi çabalarıyla da başarılı olmaya çalıştığını belirtti. Meryem, cömert, güzel ve sesinin mükemmel olduğunu ifade etti. Ancak Hasan Can Kaya tarafından, söylediklerini birkaç saniye sonra unutabilmesi nedeniyle espri konusu yapıldı. Maalesef, Instagram hesabı hakkında bilgi verilmemiştir.

Konuşanlar Yunus kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar 76. Bölüm

Hakkında bilgi yok. Konuşanların Instagram hesabı için bu linke tıklayınız. Detaylar için tıklayınız.

Konuşanlar Kemal kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar 76. Bölüm

Kemal, Kayseri’ye gitmiş olduğunu, ancak sonradan terk edildiğini açıkladı. Genç yaşlardan itibaren çalışıyor ve annesinin bu konuda zaman zaman eleştirilerde bulunduğunu paylaştı. Ayrıca, gizli zekası sayesinde kız arkadaşları arasında öne çıktığını belirtti, ancak Hasan Can Kaya’nın dilinden bu konuda bir espri çıkmadı. Instagram hesabı hakkında bilgi verilmemiştir. Program sevgilisi ile geldi. 1992 doğumlu. Doktorluk yapıyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Alper kimdir, kaç yaşında? Konuşanlar 76. Bölüm

Hakkında bilgi yok.

Konuşanların Instagram hesabı için bu linke tıklayınız. Detaylar için tıklayınız.

error: Content is protected !!