Konuşanlar Kübra kimdir? Konuşanlar Kübra instagram

02.12.2023
Konuşanlar Kübra kimdir? Konuşanlar Kübra instagram

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Netbilge ailesi olarak bizlerde merak ile takip ederiz, Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Sizlerinde bildiği üzere Konuşanlar en son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti, etmeye de devam ediyor. Seyircili seyir defteri tarzında Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Evet şimdi gelelim Konuşanlar Kübra kimdir? Konuşanlar Kübra instagram sorusunun yanıtına;

Konuşanlar Kübra 67 Bölüm, Konuşanlar 67. Bölüm Kübra instagram

67. bölümde yer alan Kardeşlerinden birini işe gitmeyecek TIR’lara bindiren Kübra’nın hikayesi herkesi güldürdü. Kardeşi için yola çıkan araçta neler yaşandığını anlattı. Özellikle sınırda Müslüm Gürses dinleyen bir TIR şoföründen edindikleri ayrıntıları paylaştı. Ancak Instagram hesabı bilinmemektedir. İnstagram hesapları için @netbilgecom instagram hesabına göz atınız.

Konuşanlar 91 Kübra, Konuşanlar 90. Bölüm Kübra

Merak edilen ve 90. bölümde yer alan Kübra, aslen Kayserili olup, anne tarafından dedesinin Arjantin’e işçi olarak gitmesiyle orada evlenmiştir. Kendisi de sadece 4 aydır evli. Araç park etme konusunda otoparkta yaşadığı zorluklardan şikayetçi, çünkü aracını park ettikten sonra bulmakta güçlük çekiyor. Eşi taksi işiyle uğraşıyor. Ancak Kübra’nın Instagram hesabı bilinmemektedir.