Konuşanlar Malamıne nedir? Konuşanlar mala mine kaçıncı bölüm? Siirtli genç kaçıncı bölüm ?

09.11.2023
Konuşanlar Malamıne nedir? Konuşanlar mala mine kaçıncı bölüm? Siirtli genç kaçıncı bölüm ?

Konuşanlar malamıne kacıncı sezon? Konuşanlar Malamıne nedir? Konuşanlar mala mine kaçıncı bölüm? Web sitemizde Konuşanlar Malamıne nedir? Konuşanlar mala mine kaçıncı bölüm? gibi sorular araştırılmaktadır. Konuşanlar 78 bölüm kaçıncı Sezon.

EXXEN’de yayınlanan Konuşanlar’ın 2. sezon 78. bölüm fragmanında, Hasan Can Kaya’nın “3 günde evlenmeyi tavsiye ediyor musun?” sorusuna bir konuşanın “Evet ediyorum” yanıtı yer alıyor. Ayrıca, bir kadın konuşanın evlilik yıl dönümünde programa katıldığı, ancak eşinin evde olduğunu belirtmesi Hasan Can Kaya tarafından espriyle karşılandı, salon kahkahaya boğuldu.

İşte 78. bölümde meydana gelen o anlar. Konuşanlar 78 bölüm kaçıncı Sezon?

Konuşanlar Fatma kimdir?

Bu haftanın adından en çok söz ettiren ve Hasan Can Kaya’nın da sürekli takıldığı Fatma, sesi ile herkesi etkiledi. Gizemli olmayı tercih ettiğini dile getirdi. Ara ara da ünlü komedyen kendisine seslendirme yaptırdı. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Deren kimdir?

Bugün EXXEN’de paylaşılan Konuşanlar’da adını tahtaya yazdıran isimlerden biri olan Deren eşi ile birlikte Pera’ya geldi. Kendisiyle ilgili bir konuyu anlatınca da herkesi güldürdü. Evliliğin kötü yanını ise alternatifsizlik olarak değerlendirdi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Sedef kimdir?

Bugün EXXEN’de paylaşılan Konuşanlar’da adını tahtaya yazdıran isimlerden biri olan Sedef paramedik. Ambulans ekibi içerisinde bulunuyor. Kadınların iç çamaşırı giymemesi gerektiğini savunduğunu dile getirdi. Hasan Can da buna yanıt olarak “Kadınlar giymeyecekse ben giyerim” dedi. Sedef’in Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Neşe kimdir?

Bugün EXXEN’de paylaşılan Konuşanlar’da adını tahtaya yazdıramasa da sandalyesinden verdiği cevaplarla herkesi güldüren Neşe, daha önce programa gelen Selim ile birlikte katıldı. İlk ciddi buluşmasında Pera’ya adım atan genç konuşan, bir kişiyi dolandırdıklarını ve biriken ev kirası borcunu aldıklarını dile getirdi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Arife kimdir?

Bugün EXXEN’de paylaşılan Konuşanlar’da adını tahtaya yazdıran isimlerden biri olan Arife, kardeşiylşe birlikte salona geldi. Burada arkadaşlarının ilişkiye girdikleri anı gördüğünü söyleyince salon yıkıldı. Hasan Can Kaya da durumu diline doladı ve esprileri üst üste patlattı. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Durmuş kimdir?

Haftanın en dikkat çekici isimlerinden biri olmayı başaran Durmuş Hollanda’dan geldi. Demiryollarında çalışıyor. Evli. Instagram hesabı bilinmiyor.

Konuşanlar Şoreş kimdir?

2020’ye kadar sadık biri olduğunu dile getiren Şoreş, o zamanki haliyle evlenebileceğini söyledi. Anlattıklarıyla da gösteride tam anlamıyla gövde gösterisi yaparak fark yarattı.

error: Content is protected !!