Konuşanlar Nice kimdir, instagram? Konuşanlar Dodi kimdir, instagram? (92. bölüm)

29.11.2023
Konuşanlar Nice kimdir, instagram? Konuşanlar Dodi kimdir, instagram? (92. bölüm)

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Netbilge ailesi olarak bizlerde merak ile takip ederiz, Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Sizlerinde bildiği üzere Konuşanlar en son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti, etmeye de devam ediyor. Seyircili seyir defteri tarzında Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Evet şimdi gelelim Konuşanlar Nice kimdir, instagram? Konuşanlar Dodi kimdir, instagram? (92. bölüm) sorusunun yanıtına;

Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Nice, eşi Dodi ile birlikte Pera’da görüldü. Zarif konuşmasıyla dikkat çeken Nice, eşinin çekiciliğine vurgu yaptı. Ayrıca, Dodi ile Tinder’da tanışıp evlendiklerini, kendisinin başka bir kız arkadaşı olduğu bir dönemde bu ilişkiyi başlattıklarını ifade etti. Nice, aslen Adanalıdır. Dodi hakkında ise fazla bilgi bulunmamaktadır ve Instagram hesapları bilinmemektedir.

error: Content is protected !!