Konuşanlar Nil kimdir? Konuşanlar Nil instagram adresi var mı? Konuşanlar Nil Instagram

02.04.2022
Konuşanlar Nil kimdir? Konuşanlar Nil instagram adresi var mı? Konuşanlar Nil Instagram

Konuşanlar Nil kimdir? Konuşanlar Nil instagram adresi var mı? Konuşanlar Nil Instagram

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı. Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Nil kimdir? Hardal rengi kısa bir elbise ile gösteriye katılan ve güzelliği ile ilk andan itibaren dikkat çekmeyi başaran Nil, ODTÜ öğrencisi. Havaıcılık ve Uzay Mühendisliği bölümünde öğrenim görüyor. Okulu Kıbrıs’ta. Bir futbolcuyla evlenmek istiyor. Kendisinin Instagram hesabı bilinmemektedir.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor. Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

İnstagram hesabı bulunamayan veya izin vermeyenler paylaşılmamaktadır. Bulunamayan konuşanın hesabı bulununca instagram durumda paylaşılmaktadır.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için.

Merak ettiğiniz konuşanın instagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

2. sezon 43. bölümde yer alan Nil öğrenci. ODTÜ’de Havacılık ve Uzay Bilimleri Mühendisliği bölümünde okuyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.