Konuşanlar Ozan Akbaba kimdir? Konuşanlar Ozan Akbaba hangi bölüme geldi?

20.03.2022
Konuşanlar Ozan Akbaba kimdir? Konuşanlar Ozan Akbaba hangi bölüme geldi?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

İnstagram hesabı bulunamayan veya izin vermeyenler paylaşılmamaktadır. Bulunamayan konuşanın hesabı bulununca instagram durumda paylaşılmaktadır.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için.

Merak ettiğiniz konuşanın instagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

İzleyici yorumları

İrlandalı boksör mevzusu için şimdiden sabırsızlanıyorum. Bire bir gerçek yaşayanlardan dinleyeceğiz

Irlandali boksor ellerine saglik ne guzel dovmustu 15 kisiyi, hala cok guluyorum…..Anlamadan adama 15 kisi saldirmisti…

Matematik de 5,50 net ortalamasına sahip bir ülke olarak hesaplamalar gayet normal

Şimdi anladım,Hasan Can’ın bu ülkede neden böyle bir formatı planlayıp gerçekleştirdiğini..O kadar çok malzeme var ki!Hiç sorun yok,yeni konular düşünmeye..Zaten konular kendileri geliyor kendi ayaklarıyla..Eksik olmasın bizimkiler her konuda yardımcı oluyorlar..

Matematik ten bahseden arkadaşlar bölümun tamamını izledikten sonra dusunceleriniz değişecektir toplama cikarmayi en az sizler kadar bizlerde biliyoruz

Konuşanlar Son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve güldürmekten kırıp dökmeye devam etti.

Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

Ozan Akbaba 9 Haziran 1982 yılında Kars’ta doğmuştur. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezun oldu. 2005 yılından itibaren sinema, dizi ve tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu, aynı zamanda film müzikleri de yapıyor.

59. bölümde yer aldı.

Ozan akbaba bölümü aşağıdadır.

https://www.youtube.com/watch?v=ady0CDRLIv4&ab_channel=Konu%C5%9Fanlar