Konuşanlar Özden kimdir? Konuşanlar Özden instagram adresi ne?

11.03.2022
Konuşanlar Özden kimdir? Konuşanlar Özden instagram adresi ne?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

Merak ettiğiniz konuşanın instagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

İzleyici yorumları

Sportmen gözükmüyorsun deyince Cumadan beri çalışmıyorum diyen beden hocası 😂 koptum orda 🤣

BU ADAMI ÇOK SEVİYORUM YA 🤣MİLLETİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYORSUNUZ . RABBİM DE SİZİN YÜZÜNÜZÜ HEP GÜLDÜRSÜN🙏😊😊

gariban bugünkü dozunu aldı artık shot gelene kadar mutlu

Güldükçe çoğalıyoruz, çoğaldıkça shotlar kısalıyor  👍🤞😃

Adam güldürme makinesi arkadaş helal olsun Hasan kardeşimize böyle sıkıntılı bir zamanda insanları dertlerinden birazda olsa uzaklaştırıyo.tebrikler.❤❤❤

uzaklaştırıyo.tebrikler.❤❤❤

Biz Fakirlerin yüzünü güldüren tek program ya

Yabancı abimiz şunu demek istedi; “Ben bu kızın aile bağlarından, ailesine düşkünlüğün den çok etkilendim”. Gelsin çarpılar 🙂

Özden konuşalanlarda dikkatleri çekmeyi başardı.

Hasan Can Kaya ile olan muhabbetinde pek fazla bir şey söylemedi.

Dış görünüşü ile yargılandığından bahsetti.

İnstagram adresi netleştiğinde İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.