Konuşanlar Reşit kimdir, kaçıncı bölüm? Konuşanlar sarışın bayanlar kimdir?

09.11.2023
Konuşanlar Reşit kimdir, kaçıncı bölüm? Konuşanlar sarışın bayanlar kimdir?

Konuşanlar reşit kaçıncı sezon kaçıncı bölüm? Konuşanlar Reşit kimdir, Konuşanlar Reşit kaçıncı bölüm? Konuşanlar Reşit boyu? Konuşanlar Reşit 2 sezon kaçıncı bölüm?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Konuşanlar Reşit kimdir, kaçıncı bölüm? Konuşanlar sarışın bayanlar kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

2.sezonu devam eden Konuşanlar programının 108. bölümü bu cuma günü yayınlanacak. Bölümün fragmanı yayınlanırken bir konuşan dikkatleri üzerine topladı. Seyirciler arasında yer alan Reşit, bir anda ilgi odağı oldu. Merakla aranan Reşit Yıldırım’ın ınstagram hesabı ise “@resit_yldrim” şeklindedir.

Hasan Can Kaya’nın “Sen kaç yaşındasın, 13 yaşında gösteriyorsun” diyerek takıldığı Reşit Yıldırım, 26 yaşında olduğunu söyledi. İzleyenleri güldüren diyalog sonrası Hasan Can Kaya, Reşit’i sahneye aldı. Reşit sahnedeyken küçük bir su şisesini göstererek “Arkadaşlarım bu şişeyi bana benzetiyor.” diyince herkesi gülme krizine soktu. Katılımcılar arasında en çok çarpıyı alan da Reşit oldu.

İzleyenleri oldukça güldüren Reşit’in kendisiyle barışık halleri de fragmanda en dikkat çeken detay oldu.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Konuşanlar Reşit kimdir, kaçıncı bölüm? Konuşanlar sarışın bayanlar kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Konuşanlar sarışın bayanlar kimdir? Konuşanlar sarışın bayanların İnstagram adresi? Konuşanlar 58. bölüm

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı. Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor. Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuşanın instagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

Yabancı abimiz şunu demek istedi; “Ben bu kızın aile bağlarından, ailesine düşkünlüğün den çok etkilendim”. Gelsin çarpılar 🙂 Kısa süre konuşan Hasan Can Kaya’ya belki kız arkadaşım var diyerek dikkatlerini çeken 2 sarışın bayan. İnstagram adresleri henüz netleşmedi.