Konuşanlar Yağmur kimdir? Konuşanlar Yağmur ve ikizi, Konuşanlar 72. bölüm Yağmur instagram

27.05.2022
Konuşanlar Yağmur kimdir? Konuşanlar Yağmur ve ikizi, Konuşanlar 72. bölüm Yağmur instagram

Konuşanlar Yağmur kimdir? Kaç Yaşında, Instagram hesabı var mı? Konuşanlar 69. Bölüm? Konuşanlar Yağmur kimdir? Konuşanlar Yağmur ve ikizi, Konuşanlar 72. bölüm Yağmur instagram

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Konuşanlar Yağmur kimdir? Konuşanlar Yağmur ve ikizi, Konuşanlar 72. bölüm Yağmur instagram sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Konuşanlar Yağmur kimdir? Konuşanlar Yağmur ve ikizi, Konuşanlar 72. bölüm Yağmur instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

İzleyici yorumları

Şu sıkıntılı günlerde insanları güldüren güzel insanlar

Bu adam hakkını veriyor yaa

Hayatım’da gördüğüm en Sempatik “Pikopat”…

Hasan Can gecen bölümlerdeki geçit kapısından geçmiş olabilir

Son 3 bölümdür çok iyi gidiyor. Bu bölümde belli ki yardırıcağız.

Bölümler güzel ama kısa biraz daha uzun yapın 1 saat 15 dakika çok güzel olurr

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede tespit edilen konuşanın profilini bulacaksınız.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için netbilge.com iletişim [email protected].

Konuşanlar Yağmur Okan üniversitesi, konuşanlar 72. bölüm Yağmur instagram

Konuşanlar’ın 72. bölümünde yer alan Yağmur kıvırcık saçları ile hayli konuşuldu. Okan Üniversitesi’nde diş hekimliği öğrencisi olarak eğitim görüyor. Programa zorla kendisini getirdiğini ve ikizini ikna ettiğini söyledi.

En önde oturan ve sesiyle de Hasan Can Kaya tarafından hayli konuşturuldu.

Yağmur fitness eğitmeni ve öğrenci olduğunu söyledi.

Şuan için Yağmur’un Instagram hesabı bilinmemektedir. Sahnede de verdiği cevaplarla hem Hasan Can Kaya’nın beğenisini kazandı hem de seyircilere kendisini sevdirdi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

error: Content is protected !!