Lale Melek Atman kimdir, nereli, kaç yaşında? Lale Melek Atman Tjk? Evli mi? Eşi?

08.05.2022
Lale Melek Atman kimdir, nereli, kaç yaşında? Lale Melek Atman Tjk? Evli mi? Eşi?

Lale Melek Atman kimdir, Lale Melek Atman nerelidir, Lale Melek Atman kaç yaşında? Lale Melek Atman Tjk? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Lale Melek Atman kimdir, nereli, kaç yaşında? Lale Melek Atman Tjk? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

1950 yılında kurulan Türkiye Jokey Kulübü’ne 1951 yılında asli üye seçilen, 1967-68-87 ve 90 yıllarında da Türkiye Jokey Kulübü’nde başkanlık yapmış, yarışçılığımıza çok büyük katkıları olan, yenilikçi görüşleriyle Türk atçılığının bugünkü  çağdaş ve ileri ülkeler seviyesine gelmesinde büyük rol oynayan bizzat ilgilendiği atlarıyla başta Gazi Koşusu olmak üzere sayısız başarılara imza atan ve her zaman bir ‘’duayen’’ olarak hatırlanacak olan 2000 yılında kaybettiğimiz merhum Özdemir Atman’ın kızı olarak bilinmetekdir.

Özdemir Atman’ın kızları TJK Yönetim Kurulu üyesi Esra Atman Özyiğit ile Lale Melek Atman ve Begüm Atman Karataş, torunları Zeynep ve Leyla Atman ile Ömer Pekman ve TJK Asli üyesi Edip Çizmeci de aşağıdaki görselde yer almaktadırlar.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Lale Melek Atman kimdir, nereli, kaç yaşında? Lale Melek Atman Tjk? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.