Magui Corceiro kimdir? Magui Corceiro kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

27.05.2022
Magui Corceiro kimdir? Magui Corceiro kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

Magui Corceiro kimdir? Magui Corceiro kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

Daha çok Magui Corceiro olarak bilinen Margarida Corceiro, Missus için çalışmaya başladığında popülerlik kazanan Portekizli bir aktris, etkileyici ve modeldir. Futbolcu João Félix ile ilişkisi var.

Portekizli model Magui Corceiro’nun Atletico’nun yıldızı Joao Felix’i Sportingli Pedro Porro ile aldattığı iddia edildi. Bomba haber sonrası Corceiro ile Porro’nun bu görüntüsü günün en çok paylaşılan videosu oldu.

22 yaşındaki İspanyol futbolcu Pedro Porro, Portekiz’dwe Sporting forması giyiyor. Bu anlamda Pedro Porro’nun Joao Felix ile tanışıklığı olduğu biliniyor.

Joao Felix sevgilisi kim? Joao Felix ihanete mi uğradı? Felix Sevgilisinin ortaya çıkan videosu futbol dünyasını salladı!

Atletico Madrid’in yıldızı Joao Felix’in 2019 yılından bu yana ilişki yaşadığı model sevgilisi Magui Corceiro tarafından ihanete uğradığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Sporting’de top koşturan Pedro Porro ile Joao Felix’i aldattığı öne sürülen Corceiro iddiaları yalanladı. Porro ile sarıldığı samimi videoda öpüştüğü belirtilen Corceiro, “O videoyu çeken kişinin neden yanımda olan diğer erkeklere de sarıldığım anları kaydetmediğini hala anlayamadım. Kesinlikle öpüşme olmadı.” dedi.

Atletico Madrid’in Portekizli genç yıldızı Joao Felix’in, sevgilisi Magui Corceiro tarafından Sporting Lizbonlu Pedro Porro’yla aldatıldığı iddiası gündeme düştü.

Pedro Porro’nun birkaç ay önce maç sonunda formasını Corceiro’ya verdiği görüntülerin sosyal medyaya düşmesiyle iddialar şiddetini artırdı.


La Liga ekibi Atletico Madrid’in 22 yaşındaki yıldızı Joao Felix’in 2019 yılından bu yana ilişki yaşadığı model kız arkadaşı Magui Corceiro’nun kendisini Sporting oyuncusu Pedro Porro ile aldattığı iddia edildi.

Porro’nun maç sonrası kendisinden formasını isteyen çocukları umursamayıp formasını Corceiro’ya verip, birbirlerine samimi bir şekilde sarıldıkları video kısa süre içinde sosyal medyada viral oldu. Kulüp içinden bazı görgü tanıkları Pedro ve Magui’nin o esnada öpüştüklerini belirtirken Corceiro, “Biri ile öpüşecek olursam bunu herkesin gözü önünde değil özel bir yerde yaparım.” diyerek iddiaları yalanladı.

Corceiro ayrıca, “O videoyu çeken kişinin neden yanımda olan diğer erkeklere de sarıldığım anları kaydetmediğini hala anlayamadım. Kesinlikle öpüşme olmadı. Durum kontrolden çıktıkça ben ve erkek arkadaşım daha fazla sıkılıyoruz. Dedikodular yüzünden hiç tanımadığım insanlara bile gerekçe göstermek zorunda kalmak kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor. Neler olduğunu bilmiyorsunuz. İnsanlar bana hakaret hatta ölüm tehditleri içeren mesajlar yolluyor.” dedi. Pedro Porro ise yaptığı açıklamada dedikoduların kendisini rahatsız ettiğini belirtti.