Manolya Demirören kimdir, kaç yaşında? Manolya Demirören kiminle evli?

22.04.2022
Manolya Demirören kimdir, kaç yaşında? Manolya Demirören kiminle evli?

Manolya Demirören kimdir, kaç yaşında? Manolya Demirören kiminle evli?

İş adamı Bilgin Demirören ve eşi Meltem Demirören‘in kızları Manolya Demirören ile Ata – Melek Tekin’in oğulları Deniz Tekin Çırağan Sarayı’nda yapılan görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Manolya Demirören Tekin, 1984 İngiltere doğumlu olup, Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur.

Manolya Demirören AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve İBB Meclis Üyesi görevi bulunan ve AK Parti İl STK Platformu üyeliği yapan Tekin, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcılığı ve Sosyal İşler Birim Başkanlığı görevini yürüttü.

Manolya Demirören Dernek Vakıf ve Yetiştirme Yurtları, çocuk yuvalarında çalışmalarda bulundu.

Manolya Demirören Türk Kalp Vakfı, Bemev Vakfı, Yetkim Derneği, Büyük Kulüp ve Galatasaray Kulübü üyesidir. 4 yıldır Yetkim Derneğiyle yetiştirme yurtları, çocuk yuvaları ve sosyal sorumluluk projelerinde beraber çalışmaktadır.

Demirören Şirketler Grubu Parsat Piston A.Ş. Yönetim kurulu üyesi Manolya Demirören, Azim Petrol Tic. San. A.Ş ortaklarından ve yönetim kurulu üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Sokak hayvanlarına destek amaçlı gönüllü çalışan gruplarla çalışmalar yapmıştır.

Manolya Demirören Evli bir kız çocuğu annesidir.

You cannot copy content of this page