Melih Benderli kimdir? Melih Benderli Çukur, İnstagramı? Melih Benderli nereli?

15.05.2022
Melih Benderli kimdir? Melih Benderli Çukur, İnstagramı? Melih Benderli nereli?

Melih Benderli kimdir? Melih Benderli Çukur, İnstagramı? Melih Benderli nereli?

Ahmet Melih Yılmaz, tiyatro çalışmaları yanı sıra 2010 yılından itibaren film ve dizilerde rol almaya başladı. 2015’te Hatırla Gönül dizisinde yer aldı, 2018’den itibaren Çukur dizisinde Timsah Celil karakterini canlandırmaya başladı.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, 1989 tarihinde Ankara dünyaya geldi.

Çukur dizisinde “Timsah Celil” ve Cam Tavanlar dizisinde “Şinasi” rolüyle tanıdığımız Ahmet Melih Yılmaz, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla kimlik değişimi yaşadığını ve artık trans birey olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. En son Nişantaşı’nda görüntülenen oyuncu, bütün birikimini estetiğe harcadığını söyledi. Peki, Ahmet Melih Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Tiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, sık sık araştırılan isimler arasında yer alıyor. En son Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde canlandırdığı Şinasi karakteriyle ekrana gelen Ahmet Melih Yılmaz bir dönem Çukur dizisinde de Timsah Cemil karakterini canlandırmıştı. Şimdilerde Ankara’da yaşayan, Instagram ve Tiktok hesaplarından değişimiyle ilgili paylaşımlar yapan Ahmet Melih Yılmaz, son haliyle gündeme geldi.

Ahmet Melih Yılmaz, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmeyen oyuncu, “Çekin bakalım güzele bakmak sevaptır” dedi. Ankara’ya taşındığını ve bazı estetik operasyonlar için İstanbul’a geldiğini belirten oyuncu, “İsim değişikliği yapmayacağım, 32 yıllık ismimi değiştiremem. Tiyatro ve sosyal medyadan para kazanıyorum, bütün birikimimi de estetiğe harcıyorum. Zengin kocam olmadığı için çalışmak zorundayım” dedi. Yılmaz, “Erkek arkadaşınız mı var mı?” sorusuna, “İnşallah olur, istiyorum olmasını” yanıtını verdi.

“TÜRKİYE’Yİ TERK EDİYORUM”

Muhabirlerin, “Bir projede yer alacak mısınız?” sorusuna ise oyuncu, sitem dolu cevaplar verdi. Piyasaya fazla geldiğini ve bu piyasayı bıraktığını söyleyen oyuncu, “Zaten eski arkadaşlarımdan kimseyle görüşmek istemiyorum. Arkama bakmadan gitmek istiyorum buralardan. Türkiye piyasasını bıraktım ve yurt dışında işler kovalıyorum, bu işler adamına göre oluyor yeteneğe göre olmuyor yeteneğe göre olsa Türkiye’nin sayılı zenginlerinden olurdum” cevabını verdi.

AHMET MELİH YILMAZ KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, 1989 tarihinde Ankara dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü mezunu olan Ahmet Melih Yılmaz, genelde rol aldığı tiyatro oyunlarıyla tanınmaktadır. Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği “Woyzeck Masalı” isimli tiyatro oyununda ki oyunculuk performansı ile çok sevildi.

Ahmet Melih Yılmaz, tiyatro çalışmaları yanı sıra 2010 yılından itibaren film ve dizilerde rol almaya başladı. 2015’te Hatırla Gönül dizisinde yer aldı, 2018’den itibaren Çukur dizisinde Timsah Celil karakterini canlandırmaya başladı. Çukur dizisinden daha sonra ayrıldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir. Günümüzde Show TV ekranlarında yayınlan Cam Tavanlar dizisinde Şinasi rolünde yer almaktadır.