Muradi Güler Wikipedia? Muradi Güler yaşıyor mu? Öldü mü? Muradi Güler şimdi nerede?

18.07.2022
Muradi Güler Wikipedia? Muradi Güler yaşıyor mu? Öldü mü? Muradi Güler şimdi nerede?

Muradi Güler Wikipedia? Muradi Güler yaşıyor mu? Öldü mü? Muradi Güler şimdi nerede? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Muradi Güler Wikipedia? Muradi Güler yaşıyor mu? Öldü mü? Muradi Güler şimdi nerede? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Muradi Güler 20 Kasım 1960 günü Bayburt’un Rüştü köyünde dünyaya gelmiştir. Aslen kimlikte Bayburtlu olarak geçmektedir fakat, Gümüşhane’nin Kılıçören köylüleri ile yakın akrabalığı bulunmaktadır. Güler ailesinin bir bölümü Rüştülü diğer bir bölümü ise Kılıçörenlidir. Ailenin neden iki faklı köyde kayıtlarının bulunduğu ise bilinememektedir. Muradi Güler evlidir ve iki çocuğu bulunmaktadır. Yakın zamanda kızının çocuğu olmuş olup, torun sahibi olmuştur. Akrabalarının aşağı yukarı hepsi Kağıthane Sanayi Mahallesi ve Gültepe’de ikamet etmektedir. Akrabalarından, diğer tanınan simalarda olduğu gibi hiç kimseyi, bulunmuş olduğu camiaya bulaştırmamış ve uzak tutmuştur.

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Muradi Güler Wikipedia? Muradi Güler yaşıyor mu? Öldü mü? Muradi Güler şimdi nerede? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.