Nazım Akmandil kimdir? Nazım Akmandil kaç yaşında? Nereli? Burcu Esmersoy’un sevgilisi Nazım Akmandil kimdir?

05.06.2022
Nazım Akmandil kimdir? Nazım Akmandil kaç yaşında? Nereli?  Burcu Esmersoy’un sevgilisi Nazım Akmandil kimdir?

Nazım Akmandil kimdir? Nazım Akmandil kaç yaşında? Nereli? Burcu Esmersoy’un sevgilisi Nazım Akmandil kimdir?

Sevgilisi Esmersoy’dan 15 yaş küçük olduğu öğrenilen Nazım Akmandil’in 30 yaşında olduğu bilgileri yer alıyor. Yazılımcı olan ve birçok önemli projede yer alan Akmandil, uzun süredir Burcu Esmersoy ile birlikteliğini sürdürüyor.

Nazım Akmandil kimdir, sorusunun yanıtı merak ediliyor. Burcu Esmersoy, önceki akşam yeni sevgilisiyle kameralara yakalanmıştı. Muhabirlerin sorularına rağmen sevgilisinin adını söylemeyen Burcu Esmersoy’un kendisinden 15 yaş küçük ünlü iş insanı Nazım Akmandil ile birlikte olduğu ortaya çıktı. şte Nazım Akmandil hakkında merak edilen Nazım Akmandil kimdir, Nazım Akmandil hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları…

NAZIM AKMANDİL KİMDİR?

30 yaşında olan Nazım Akmandil’in babası Hüseyin Akmandil, annesi Nesli Akmandil ve kız kardeşi Nur Akmandil’dir. Akmandil’in cep telefonlarına yüklenen oyunların yazılımlarını yapan isim olduğu öğrenildi.

45 yaşındaki Burcu Esmersoy’un uzun bir süre yüzünü kimselere göstermediği erkek arkadaşı Nazım Akmandil merak edilen isimler arasına girdi.

Burcu Esmersoy’un aylarca kimselere göstermediği daha sonra da evlilik itirafında bulunduğu erkek arkadaşının Nazım Akmandil olduğunun ortaya çıkmasınına ardından, Akmandil en merak edilen isimlerden biri oldu. İşte Nazım Akmandil ve hayatı ile ilgili ayrıntılar…


NAZIM AKMANDİL KİMDİR?

30 yaşında olan Nazım Akmandil’in babası Hüseyin Akmandil, annesi Nesli Akmandil ve kız kardeşi Nur Akmandil’dir. Nazım Akmandil, cep telefonlarındaki oyunların yazılımlarını yapan yazılımcı olarak biliniyor. İddialara göre arkadaşıyla birlikte ortak olarka bir şirket kurdu ve bu şirketin adı Good Job Games olarak biliniyor. Akmandil’in sahibi olduğu şirketin mobil oyun uygulamalarının önde gelen firmalarından biri olduğu iddia edildi.