Pınar Sabancı kaç yaşında? Kaç doğumlu? Pınar Sabancı kimdir Vikipedi? Kaç yaşında evlendi? Pınar Sabancı biyografi

Pınar Sabancı, YASA Holding Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Sabancı’nın eşidir. Pınar Sabancı 42 yaşındadır. ABD’de üniversite okuyan Pınar Sabancı psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan King’s Collage’da master yapmaya karar verdiği haberlerle gündeme gelmiştir.

03.01.2023
Pınar Sabancı kaç yaşında? Kaç doğumlu? Pınar Sabancı kimdir Vikipedi? Kaç yaşında evlendi? Pınar Sabancı biyografi

Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında? Pınar Sabancı kimdir Vikipedi? Pınar Sabancı kaç yaşında evlendi? İnstagram hesabı nedir? Pınar Sabancı kaç yaşında? Kaç doğumlu? Pınar Sabancı kimdir Vikipedi? Kaç yaşında evlendi? Pınar Sabancı biyografi

Pınar Sabancı, YASA Holding Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Sabancı’nın eşidir. Pınar Sabancı 42 yaşındadır. ABD’de üniversite okuyan Pınar Sabancı psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan King’s Collage’da master yapmaya karar verdiği haberlerle gündeme gelmiştir.

Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında?

Pınar Sabancı instagramda @pinarsabanci kullanıcı adı ile bulunur ve 646 bin takipçisi vardır.

Pınar Sabancı hakkında internette herkese açık olarak paylaşılan bilgiler derlenmiştir.

Buyrun Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında?

Pınar Sabancı hiç gösteriyor olsa da 42 yaşındadır. Şuan 41 fakat bu yıl 42 olacak.

Yalçın Sabancı‘nın oğlu İlhan Sabancı ile evli olan Pınar Sabancı, İstanbul doğumlu, Kafkas göçmeni, Çerkez bir ailenin kızı olduğunu belirten Sabancı, “Ailem, Los Angeles, Nurnberg, Dortmund, Bakü, Ankara ve İstanbul olmak üzere dünyanın dört bir yanında yaşıyor. Birbirine çok bağlı, kenetlenmiş bir aileyiz. Kuzenlerim kardeşlerim gibidir. Teyzelerim, annem sayılır.

Yalçın Sabancı’nın gelinidir Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında?

Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında? Pınar Sabancı kimdir Vikipedi? Pınar Sabancı kaç yaşında evlendi? Pınar Sabancı estetiksiz hali? pınar sabancı arzu sabancı’nın neyi? Gibi sorular sitemizde fazlası ile aranmaktadır.

Sosyetenin ünlü isimlerimden Pınar Sabancı Aysel Konca’nın kızıdır.

Cemiyet hayatının sevilen genç isimlerinden Pınar Sabancı‘nın Fransız Lape Hastanesi‘nde staj yapmıştı.

Üniversite eğitimini ABD Boston’daki Babson College’da tamamlayan Pınar Sabancı, King’s College’da master yaptı.

Sabancı, aynı zamanda Fransız Lape Hastanesi‘nde de staj yaptı.

İlhan Sabancı, 9 Ekim 2010’da, Pınar Konca’yı evinden almaya gittiğinde, üzerinde fotoğraflarının bulunduğu ve “Bugün gelin geliyorsun evimize, huzur getirdin ailemize” yazan bir pankart açmıştı ve bu pankart o dönem çok konuşulmuştu.

9 yaşında oğulları Yalçın vardır.

İlhan Sabancının güzel eşi, oğlunu Kanlıca’daki yalısından her sabah Avrupa Yakası’ndaki anaokuluna Boğaz sefası yaparak götürüyor şeklinde haber olmuştu yıllar önce.

Pınar Sabancı çiftinin Yalçın, Arya ve Lia adında üç çocukları var.

İstanbul doğumlu, Kafkas göçmeni, Çerkez bir ailenin kızı olan Pınar Sabancı, “Ailem, Los Angeles, Nurnberg, Dortmund, Bakü, Ankara ve İstanbul olmak üzere dünyanın dört bir yanında yaşıyor. Birbirine çok bağlı, kenetlenmiş bir aileyiz.

Kuzenlerim kardeşlerim gibidir. Teyzelerim, annem sayılır. Hepimiz, dünyanın farklı uçlarında olsak da, bir whatsapp grubumuz var; sabah, akşam oradan konuşuruz, sürekli resim paylaşırız, dünyanın neresinde olduğumuzu, neler yaptığımızı anlatırız. Sabah her dilden “günaydın” mesajları gelir. Birbirimizin her şeyinden haberimiz olur” şeklinde ailesini ifade etti.

“Ailem, hayattaki en değerli varlığım” diye konuşan Sabancı, “Annem, babam, her zaman çok çalışkan, eğitime, başarıya önem veren insanlar oldular. Benim için de en büyük istekleri okumam, kendimi geliştirmem ve iyi bir iş sahibi olmamdı” ifadelerini kullandı. Eğitim hayatı hakkında detaylar paylaşan Sabancı, “Liseyi Robert Koleji’nde okuduktan sonra üniversiteyi Boston’da Babson College’da bitirdim. Bir süre New York’ta yaşadım.

Son durak olarak İstanbul’a döndüm ve eşim ve oğlum ile kendi çekirdek ailemi burada kurdum. Şimdi, eşimin ailesi, Neslihan annem, Yalçın babam, Aysen, Emirhan da benim ailem oldular. Onlar hayatıma girdiği için çok şanslıyım” diye konuştu.

Çocukluğuna ait söyleyebileceği bir fotoğraf karesi sorusuna Sabancı, “Üzerinden asırlar geçse de hiç unutamadığım, mutlu kareler kazınmış kafama çocukluğumdan…

Bodrum’da akşam yemeğine çıkınca her zamanki gibi uyuyakalmışım, babam beni kucaklamış, uyanmışım ama belli etmemişim. Yazlığın bitmek bilmeyen merdivenlerinden yukarı doğru kucağında taşıdığını hatırlıyorum mesela. O anı düşününce, sanki şu an bile yaşayabiliyorum.

Sonrasında, ben küçükken rahatsızlandı, ne beraber merdiven çıkabildik ne de kucağına alabildi bir daha.

Öyle bir daha yaşayamadığım kareler var çocukluğumdan, hep aklımda” dedi. Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında? Pınar Sabancı kimdir Vikipedi? Pınar Sabancı kaç yaşında evlendi? İnstagram hesabı nedir? sorularını yanıtladık.