Raymond Reddington kimdir? Kadın mı? Gerçekte kimdir? Raymond Reddington Katarina Rostova mı?

19.04.2022
Raymond Reddington kimdir? Kadın mı? Gerçekte kimdir? Raymond Reddington Katarina Rostova mı?

Raymond Reddington kimdir? Kadın mı? Gerçekte kimdir? Raymond Reddington Katarina Rostova mı? Raymond Reddington Liz’s annesi mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Raymond Reddington kimdir? Kadın mı? Gerçekte kimdir? Raymond Reddington Katarina Rostova mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Raymond reddington Kurgusal karaktertir. James Spader (Raymond “Red” Reddington) olarak:Usta suçlu FBI muhbirine dönmüş sonrasında Elizabeth Keen’in biyolojik babası olduğunu açıklamıştır ancak sezon 5 ve 6 da gerçek Reddington’u öldürüp kemiklerini bavula koyan bir sahtekar olduğu anlaşılmıştır.

Raymond Reddington’un Sırrı Ne? Blacklist Raymond Reddington Gerçekte Kim?

Gerçek Red’in 30 yıl önce Liz’in elinde öldüğünü biliyoruz ve KGB subayı Ilya Koslov’un daha sonra Red’in kimliğine büründüğü hikaye sadece bir hikayeye dönüştü. Yine de Red’in gerçek kişiliği sorusuna verilen gerçek, ciddi, gerçekten erkek olmayan bu sefer ciddi bir cevap vermeye çok yaklaştı. Ve eğer senaristler kasıtlı olarak tüm yanlış yönlendirmeler yapmıyorsa, o zamanLiz’in biyolojik annesi Katarina Rostova olabilir, muhtemelen son sekiz yıldır Liz’i koruyan ve / veya terörize eden adama dönüşmek için bıçak altına yattı. (Ancak sonraki bölümlerde bu konunun üzeri çizildi.)

Variety’nin haberine göre, “The Blacklist”in yıldızı Megan Boone, sekiz sezonun ardından NBC drama dizisinden ayrılıyor. Boone, başladığından beri dizide FBI profil uzmanı Elizabeth Keen’i canlandırıyor ve James Spader’la birlikte başrolü paylaşıyor.

Birkaç hafta önce Elizabeth Keen, NBC dramasında öldürüldüğünde, hayranlar bunun başka bir aldatmaca olduğundan emindi ve Megan Boone, muhtemelen sezon finalinde, büyük bir uçurum askısı olarak çok canlı bir şekilde yeniden ortaya çıkacaktı – Kara Liste biliniyordu. yapmak.

The Balcklist”, ocak ayında dokuzuncu sezon için yenilendi. Spader, FBI’ın en çok aranan kaçaklarından biri olan ve Büro’nun dünyanın en kötü şöhretli suçlularını bulmasına yardım eden Raymond “Red” Reddington rolünde yer alıyor. Spader, John Eisendrath, Jon Bokenkamp, ​​John Davis, John Fox, Lukas Reiter, Laura A

Elizabeth’e Raymond Reddington kimdir?

Liz’in Ölüm, yetenekli, taze yüzlü bir FBI ajanıyla başlayan bir hikayenin trajik bir sonu oldu. Reddington ortaya çıktı ve neden onu seçtiğini ve aralarındaki bağlantının ne olduğunu keşfetmek için savaşırken hayatını değiştirdi.

Sahte Raymond Reddington kimdir?

Arka plan. “Sutton Ross” da Raymond Reddington değil, kimliğini 30 yıldan fazla bir süredir kullanan bir sahtekar olduğu ortaya çıkıyor. “Rassvet”te, onun olduğu ortaya çıkıyor. İlya Koslov, Katarina Rostova’nın çocukluk arkadaşı, hayatının aşkı ve ara sıra sevgilisi. Ayrıca Katarina Rostova bir sahtekar mı? Serideki birkaç faktör ve olaydan daha bahsetmeyi beceremesem de, bundan şüphelenmeye başladım. sahtekar Reddington aslında Katarina Rostova ve az önce ölen şu anki Katarina Rostova, aslında onu yem olarak taklit eden başka biriydi.

Liz Keen’i kim öldürdü?

Ayrıca Red’e gizemli ölümcül hastalığından bir çıkış yolu da verecekti. Süre Liz tereddüt etti öldürme Ancak akıl hocası, Townsend’in eski uşağı Vandyke (Lukas Hassel) tarafından göğsünden vuruldu.

Reddington Lizin Babası Mı? Raymond Reddington Kim?

Araştırmalara dayanarak görünüşe göre Raymond Reddington, Liz Keen’in bir ebeveyni olabilir. DNA testinin Reddington’ın Keen’le eşleşiyor olduğunu kanıtladığı bir hikaye var imiş ama gerçek mi bilinmezi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Raymond Reddington kimdir? Kadın mı? Gerçekte kimdir? Raymond Reddington Katarina Rostova mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!