Raymond reddington kim? Raymond Reddington Katarina Rostova mı?

19.04.2022
Raymond reddington kim? Raymond Reddington Katarina Rostova mı?

Raymond reddington kim? Raymond Reddington Katarina Rostova mı?

Raymond reddington Kurgusal karaktertir.

James Spader (Raymond “Red” Reddington) olarak:Usta suçlu FBI muhbirine dönmüş sonrasında Elizabeth Keen’in biyolojik babası olduğunu açıklamıştır ancak sezon 5 ve 6 da gerçek Reddington‘u öldürüp kemiklerini bavula koyan bir sahtekar olduğu anlaşılmıştır.

Variety’nin haberine göre, “The Blacklist”in yıldızı Megan Boone, sekiz sezonun ardından NBC drama dizisinden ayrılıyor. Boone, başladığından beri dizide FBI profil uzmanı Elizabeth Keen’i canlandırıyor ve James Spader’la birlikte başrolü paylaşıyor.

Birkaç hafta önce Elizabeth Keen, NBC dramasında öldürüldüğünde, hayranlar bunun başka bir aldatmaca olduğundan emindi ve Megan Boone, muhtemelen sezon finalinde, büyük bir uçurum askısı olarak çok canlı bir şekilde yeniden ortaya çıkacaktı – Kara Liste biliniyordu. yapmak.

The Balcklist”, ocak ayında dokuzuncu sezon için yenilendi. Spader, FBI’ın en çok aranan kaçaklarından biri olan ve Büro’nun dünyanın en kötü şöhretli suçlularını bulmasına yardım eden Raymond “Red” Reddington rolünde yer alıyor. Spader, John Eisendrath, Jon Bokenkamp, ​​John Davis, John Fox, Lukas Reiter, Laura A

Elizabeth’e Raymond Reddington kimdir?

Liz’in Ölüm, yetenekli, taze yüzlü bir FBI ajanıyla başlayan bir hikayenin trajik bir sonu oldu. Reddington ortaya çıktı ve neden onu seçtiğini ve aralarındaki bağlantının ne olduğunu keşfetmek için savaşırken hayatını değiştirdi.

Ayrıca, sahte Raymond Reddington kimdir?

Arka plan. “Sutton Ross” da Raymond Reddington değil, kimliğini 30 yıldan fazla bir süredir kullanan bir sahtekar olduğu ortaya çıkıyor. “Rassvet”te, onun olduğu ortaya çıkıyor. İlya Koslov, Katarina Rostova’nın çocukluk arkadaşı, hayatının aşkı ve ara sıra sevgilisi.

Ayrıca Katarina Rostova bir sahtekar mı?

Serideki birkaç faktör ve olaydan daha bahsetmeyi beceremesem de, bundan şüphelenmeye başladım. sahtekar Reddington aslında Katarina Rostova ve az önce ölen şu anki Katarina Rostova, aslında onu yem olarak taklit eden başka biriydi.

Liz Keen’i kim öldürdü?

Ayrıca Red’e gizemli ölümcül hastalığından bir çıkış yolu da verecekti. Süre Liz tereddüt etti öldürme Ancak akıl hocası, Townsend’in eski uşağı Vandyke (Lukas Hassel) tarafından göğsünden vuruldu.

You cannot copy content of this page