Saygı 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Saygı Dizisi Bitti mi? Saygı 3. Sezon çıkacak mı?

03.02.2022
Saygı 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Saygı Dizisi Bitti mi? Saygı 3. Sezon çıkacak mı?

Saygı 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Saygı Dizisi Bitti mi? Saygı 3. Sezon çıkacak mı?

Ekim 2020 itibari ile Blu tv’de yayınlanmaya başlayan saygı dizisinin 3. sezonu merak konusu.

Saygı dizisinde Behzat Ç’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesi anlatılmaktadır ve ilk sezon başarısından sonra 2. sezon beklenmiş ve gelmiştir.

Bilindiği üzere, dizinin 2.sezon 8.bölümü yayınlanmadan önce yayıncı Blu TV, dizinin 3.sezon onayı aldığını açıklamıştı.

Dizinin 3.sezonun 2022 yılının ilk döneminde, tahmini olarak ise Mart ayında yayınlanması bekleniyor.

Ercüment Çözer’i merkezine alan dizi de Ankara’da kirli işlerinin yanında Ercümet Çözer’in İstanbul’da bambaşka bir hayatı vardır. Saygısızlığa gelemeyen iş adamı Çözer, yaşadığı kentte kendisine saygısızlık yapanlar için bazı kurallar koyar ve bu kurallara bağlı olara kişileri rehabilite (cezalandırmaya) etmeye başlar.

Saygı Dizisi Bitti mi?

Saygı dizisi Behzat Ç. Dizisindeki kötü karakter olan Ercüment Çözer’i merkezine alarak ilerliyor. Ancak Behzat Ç.’den farklı olarak dizi Ankara yerine İstanbul’da geçiyor. Ercüment Çözer’in Ankara’daki kirli işlerinin yanı sıra İstanbul’daki hayatına odaklanıyor.

Dizinin adından da anlaşılacağı gibi Çözer’in saygıya karşı zaafı bulunuyor. Saygısızlığa asla gelemeyen Çözer bunun için belirli kurallara bağlı olarak kişileri cezalandırıyor. Böylesine bir hayat süren Ercüment ise televizyonda gördüğü iki genci araştırmaya başlamasıyla dizi başlar.

Dizi boyunca gençler ile yaşadıkları anlatılır. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Rojda Demirer ve Erkan Can gibi isimler bulunuyor.

Saygı 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Saygı 3. sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt olarak ise 2022 yılının ilk yarısında izleyiciye sunulacağı tahmin ediliyor. Şu an için herhangi bir yeni sezon haberi yayınlanmamasına karşın yaz aylarına gelmeden 3. Sezonun müjdesi verilecek gibi duruyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda, Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Erkan Can, ve Rojda Demirer gibi gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda diziye Damla Sönmez ve Sarp Akkaya gibi isimler dahil oluyor

SAYGI – ‘Bir Ercüment Çözer Dizisi’, Behzat Ç. – “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin anti-kahramanı olan Ercüment Çözer’in hayatına odaklanıyor. Toplumun yozlaşmasına karşı kendi adalet sistemini uygulayan Ercüment Çözer’in hayatı, kendisi ile aynı amaca yönelik hareket ettiğini düşündüğü iki genç ile tanıştığında bambaşka bir hal alır..

Nejat İşler – Ercüment Çözer
Boran Kuzum – Savaş
Miray Daner – Helen

Rojda Demirer – Hasret
Erkan Can – Yavuz
Tansu Biçer – Halit
Eren Demirbaş –
Damla Sönmez – Arya
Sarp Akkaya – Murat

You cannot copy content of this page