Tuncay Morkoç kimdir, nerelidir? Tuncay Morkoç kaç yaşında, eşi kimdir?

18.04.2022
Tuncay Morkoç kimdir, nerelidir? Tuncay Morkoç kaç yaşında, eşi kimdir?

Tuncay Morkoç kimdir, nerelidir? Tuncay Morkoç kaç yaşında, eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Tuncay Morkoç kimdir, nerelidir? Tuncay Morkoç kaç yaşında, eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Tuncay Morkoç twitterda @tuncay_morkoc kullanıcı adı ile bulunur. Tuncay Morkoç Öğretmendir.

Tuncay Morkoç MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Tuncay Morkoç Erken Çocukluk Daire Başkanı olarak görev yaparken Tuncay Morkoç 13.10.2021 tarihinde Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne getirilmiştir.

Tuncay Morkoç Erzurumlu olarak bilinmektedir.

1973 Erzurum/Tortum doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesinde Eğitim Yöntimi, Teftişi, Ekonomisi ve Planlaması alanında yüksek lisansını tamamladı.

Diyarbakır’da 4 yıl sınıf öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra Erzurum’a atndı. Fırat Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve TÜBİTAK’ta Bilgisayar eğitimi aldı. Eylül 1999 yılında Bakanlık onayı ile Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Eğitim Teknolojileri ve Bilgisayar Formatörü olarak görevlendirildi. Bu görevi sırasında öğretmen ve okul yöneticileri ile il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerindeki yöneticilere yönelik eğitim teknolojileri ve bilgisayar konularında eğitimler verdi.

Sırasıyla Ankara ili Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü, MEB Okul Öncesi Eğitim Genel Müdürlüğünde Bütçe Yatırım Şube Müdürlüğü, Temel Eğitim Genel Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra 2013 yılında Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanlığı görevine getirildi. 2014 yılında Erken Çocukluk Eğitimi Daire Başkanlığının kurulmasından sonra bu daireye başkanı olarak atandı. 1 Mart 2016 tarihine kadar eş zamanlı olarak Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevini de yürüttü. Halen Temel Eğitim Genel Müdürlüğünde Erken Çocukluk Eğitimi Daire Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Tuncay Morkoç kimdir, nerelidir? Tuncay Morkoç kaç yaşında, eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.