Tuncer Öztarhan kimdir ne iş yapar? Biyografisi, Evli Mi? Ece Erken Kimdir, Eski eşi Tuncer Öztarhan kim?

24.05.2022
Tuncer Öztarhan kimdir ne iş yapar? Biyografisi, Evli Mi? Ece Erken Kimdir, Eski eşi Tuncer Öztarhan kim?

Tuncer Öztarhan kimdir ne iş yapar? Biyografisi, Evli Mi?

Erken, 2008’de işadamı Tuncer Öztarhan ile nikah masasına oturmuştu. Ancak ünlü sunucu, sosyetik işadamından defalarca şiddet gördüğünü iddia ederek Öztarhan‘dan bir yıl sonra boşandı.

2007 yılında eylül ayında Swissotel’de görkemli bir tören ile evlenen Ece Erken geçen hafta eşi Tuncer Öztarhan’a boşanma davası açmıştı.Günaydın’ın haberine göre şiddet gördüğünü iddia eden ve yüklü bir tazminat talebinde bulunan Erken’in boşanma dilekçesi gündeme bomba gibi düşerken, ikilinin yakın çevresi de ortaya türlü iddialar atıyordu o dönem.


Bunlardan biri; ünlü sunucunun evlenmeden önce de Öztarhan tarafından birkaç kez tartıştıkları ancak şikayetçi olmadığını yönünde. Bir diğeri ise Öztarhan’ın Ece Erken’e evlenmeden önce bazı şartlar getirdiği. En başta da ünlü sunucunun evlendikten sonra çalışmaması şartının yer aldığı öne sürülüyordu.

Tuncer Öztarhan Kaç Yaşında? Tuncer Öztarhan’ın yaşı kaç? Tuncer Öztarhan’ın doğum yılı ne? Tuncer Öztarhan kimdir, kısa biyografisi.

ECE ERKEN KİMDİR?

Ece Erken nereli ve kaç yaşında; 11 Mayıs 1978’de Çorlu’da dünyaya gelen Ece Erken sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyon’da başladı.

Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te kariyerine devam ettikten sonra İstanbul’a gelerek Kral TV’de işe başladı. Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da çalıştıktan sonra Star Tv’de televizyonculuğa adım attı.

Çeşitli kanallarda Mavi Şeker, Enbeyaz Geceler, Hayata Gülerken, Tatlım Benim gibi programlar yaptı.

2000 yılında “Nilgün” dizisinde başrolde oynadı. “Lise Defteri” adlı dizide Nil rolüne hayat verdi.

Ece Erken, 1 Eylül 2008 tarihinde Tuncer Öztarhan’la evlendi. 2009’da boşandılar. 24 Haziran 2014 tarihinde Serkan Uçar ile İzmir’de evlendi. 7 Nisan 2015’te Eymen isminde bir oğlu oldu. 22 Ekim 2015 tarihinde boşandı

Ece Erken ve uzun zamandır aşk yaşadığı avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu evlendiğini 28 Haziran 2021 tarihinde yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU KİMDİR?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, neden öldü; Sunucu Ece Erken’in eşi ve Beşiktaş eski yönetcisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize’de doğdu. 27 Ocak 2022’de İstanbul Yeşilköy’de hayatını kaybetti.

Avukatlık yapan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok büyük firmanın hukuk danışmanlığını yürtüyordu. Beşiktaş’ın eski başkanı Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yaptı. Türkiye’nin önce gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı yapan Mahmutyazıcıoğlu, çok sayıda davada tecrübe elde etmişti.