Zeynep Erataman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Zeynep Erataman kiminle evli, eşi kimdir?

06.01.2023
Zeynep Erataman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Zeynep Erataman kiminle evli, eşi kimdir?

Zeynep Erataman Kimdir? Zeynep Erataman Kaç Yaşında? Zeynep Erataman Nereli? Zeynep Erataman kiminle evli, Zeynep Erataman eşi kimdir? Zeynep Erataman çocuğu var mı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Zeynep Erataman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Zeynep Erataman kiminle evli, eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Zeynep Erataman 01.01.1980 doğumludur. Yani 43 yaşındadır. Zeynep Erataman 1997’de İtalyan Lisesini Olgunluk Sınavı birincisi olarak bitirdi.

@zeyneperataman kullanıcı adı ile Twitterda bulunur. BloombergHT ekranlarında yayınına devam eder.

2001 yılında ABD’de Tufts Üniversitesi’nden Matematik ve Ekonomi dallarında dereceyle mezun oldu ve Harvard Üniversitesinde Finans Muhasebesi kursu gördü.

Üniversite yıllarında Matematik ve Bilgisayar Mühendisliği asistanlığı da yapan Erataman, Citibank Bireysel Bankacılık çatısı altında Servet Yönetimi konusunda uzmanlaştı.

Zeynep Erataman, 2003-2008 arasında yabancı mali kurumların dışında Robert College’de danışmanlık hizmeti verdi.

Zeynep Erataman, Kasım 2008’de katıldığı CNBC-E’de Dış Haber Editörlüğü ve Sunuculuk dışında kanalın dış ilişkiler sorumluluğunu da üstlendi.

Zeynep Erataman 2009’dan bu yana CNBC için Business Turkey adlı Türk ekonomisine dair İngilizce bülteni hazırlayıp sunuyor. Aralarında Dünya Ekonomik Forumu, OECD haftası, Faktoring Zirvesi, Automotivist, Değişim Liderleri Zirvesi ve DYG Yeni Medya Düzeni ile İstanbul Finans Zirvesinin de bulunduğu bir dizi etkinlikte moderatörlük yaptı.

Zeynep Erataman; Joseph Stiglitz, Nouriel Roubini, Ken Rogoff, Mark Mobius, Marc Faber, Angel Gurria, Pascal Lamy, John Lipsky, Zhu Min ve Charles Dallara gibi dünya ekonomisinin önde gelen isimleri ile söyleşiler gerçekleştirdi.

2015 yılının Kasım ayında ise Bloomberg HT Televizyonu’nda İlk Söz ve Piyasa Masası ile Bloomberg HT Radyo’da Çapraz Kur programlarını sunmaya başlamıştır.

Zeynep Erataman vikipedi? Zeynep Erataman evlendi, Zeynep Erataman Kocası kim? Zeynep Erataman Eşi kim? Gerçek Önal kimdir?

Zeynep Erataman 2016 yılında evlenmiştir. Kendisinin şimdilerde bir çocuğu vardır. Eşinin adı Gerçek. Hatta bir şaka videosuna da konu olmuştu. Sanal gerçeklerin bi önemi yoktu o Gerçeğin peşine koştu. Tam net olmamak ile birlikte Gerçek Önal olabileceği söyleniyor soyismi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Zeynep Erataman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Zeynep Erataman kiminle evli, eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!